O firme

Profil spoločnosti

Spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu od roku 1994 ako dovozca a distribútor aerosolových a antikoróznych farieb. Počas svojho pôsobenia prešla transformáciou, s ktorou súviselo rozšírenie portfólia ponúkaných produktov a služieb. Zabezpečený je komplexný servis v rámci celého Slovenska v oblasti veľkoobchodného predaja, širokej škály farieb pre profesionálne aj hobby použitie.

V roku 2007 - vstupom zahraničného kapitálu - sa spoločnosť stala členom holdingu Motip-Dupli Group - popredného výrobcu aerosolových farieb so zastúpením v 13 krajinách Európy. Od 1.8.2013 bol názov spoločnosti zmenený na Motip Dupli Slovakia s.r.o.
Spoločnosť sídli vo vlastných administratívno-skladových priestoroch v Košiciach, časť Poľov.

Progresívny veľkosklad

Počas pôsobenia na slovenskom trhu sa spoločnosť zaradila medzi špičkových predajcov aerosolových a antikoróznych farieb a dlhodobo patrí medzi stabilných partnerov v oblasti predaja náterových systémov.
Hlavnou značkou u aerosolových výrobkov sú spreje Dupli-Color a u antikoróznych farieb náterové hmoty pod privátnou značkou Alkyton – holandského výrobcu.

Cieľom celého tímu spoločnosti je zabezpečovať komplexnú ponuku kvalitných výrobkov a dlhodobo udržiavať vysokú úroveň starostlivosti o zákazníka a prvotriedny servis.

Kvalifikovaní pracovníci vám kedykoľvek poskytnú on-line podporu a poradenstvo.

Akékoľvek prípomienky slúžiace k zlepšeniu poskytovaných služieb sú vítané.

 

                                                   

Logá distribútorov AlkytonMOTIP DUPLI GROUP DUPLI-COLOR RAL SINCOLOR Red DevilCAR'SCOLOR MaticPrestoPRIMA RALFARBA NA VANE J.ColorsMOTIP DUPLI GROUP